Ovochi.net
Працюємо з Пн по Сб 099 007 05 70 ua 0

Кошик

Товар
Кількість
Головна / Про нас

Про нас

27 жовтня 2021

Оскільки коронавірус ніяк не відступає, багато людей не хочуть ризикувати, виходячи на вулицю або в будь-які громадські місця, такі як продуктові магазини. На щастя, багато продуктових магазинів і ринків в Херсоні і його околицях пропонують послуги доставки, отже холодильники не залишаться порожніми!

Компанія Ovochi є популярним місцем в Херсоні для всіх ваших продуктових потреб, і під час пандемії ми пропонуємо послуги доставки. Компанія Ovochi пропонує доставку на наступний день після замовлення в будь-який час за вашим вибором.

У величезному каталозі, який ми пропонуємо, є все, що вам може знадобитися на кухні. Якщо ви дійсно не в настрої йти до магазину або у вас просто немає на це часу, завжди можна замовити доставку свіжих овочів і фруктів на нашому сайті.

Наші клієнти отримують щотижневу персоналізовану доставку їжі, яка допомагає їм відчувати себе добре. Товари з нашого магазину багаті поживними речовинами, і є необхідними в раціоні кожної людини. В середньому ціна на замовлення необхідних овочів і фруктів становить від 150 до 300 гривень на тиждень, а мінімальні поставки якраз починаються з 50 гривень.

Ми підтримуємо місцевих херсонських фермерів, які отримали фінансовий удар від пандемії. Наші фрукти і овочі родом з херсонських господарств, які піклуються про збереження й поліпшення здоров'я грунту і навколишнього середовища. Фермери збирають урожай в сезон і на піку стиглості для отримання найкращого смаку і поживних властивостей, не використовують генетично модифіковане насіння.

Ми купуємо у ферм, які:

  • використовують відновлювальні методи ведення сільського господарства
  • використовують методи вирощування без обприскування або з низьким рівнем обприскування
  • працюють над системами замкнутого циклу, зводячи до мінімуму зовнішні витрати (наприклад, синтетичні добрива) і відходи
  • не використовують традиційні методи монокультури