Ovochi.net
Працюємо з Пн по Сб 099 007 05 70 ua 0

Кошик

Товар
Кількість
Головна / Овочі / Редис

Редис

Товара немає у наявності

Редис купити в Херсоні

З першим весняним теплом і сонячним промінням на прилавках з'являється свіжа смачна, ароматна і хрустка редиска. Кожен бажає вдосталь насолодитися її свіжістю і з задоволенням додають в різні салати або холодні супи. У поєднанні з зеленню зростає редису користь і шкода від споживання калорійної і нездорової їжі, спожитої за зиму, нейтралізується, повертаючи організму енергію і здоров'я.

Редиска - ідеальний продукт для безпечного переходу від важкої їжі до літнього легкому раціону. Будучи багатим джерелом вітамінів, вона допомагає швидко відновити вітамінний дефіцит в організмі, запобігаючи збільшення авітамінозу та анемії. Продукт відомий і великим вмістом клітковини, м'яко і добре очищає кишечник, виводячи шлаки і токсини. Купити редис рекомендується для забезпечення організму натрієм, залізом, магнієм, калієм, кальцієм та іншими мікроелементами. Вони сприяють зміцненню серцево-судинної, нервової та імунної системи, роблячи людини бадьорим, активним і по-весняному радісним.

У редиски ціна за кг в інтернет-магазині низька, оскільки постачальниками є самі фермери, які виростили коренеплід. Пряма співпраця дозволяє організувати поставку продуктом таким чином, щоб на стіл кінцевого споживача завжди виявлялися овочі, фрукти і зелень першої свіжості. Крім того, домогтися збереження високої якості допомагає правильні умови зберігання і транспортування продуктів.

Залишаючи замовлення, клієнти знають, що їм гарантована найкраща для редиски ціна, відмінна якість, натуральний смак і аромат і оперативна доставка прямо на дому. Тому вони постійно повертаються і купують фермерські овочі і фрукти, які необхідні для здорового і ситого обіду або вечері і організації правильного збалансованого раціону для всієї родини.